Дослідження системи керування синхронного

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2003
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інші
Група:
МЕ

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний Університет “Львівська політехніка” Кафедра АЕП Лабораторна робота №5 на тему: Дослідження системи керування синхронного двигуна екскаваторного електропривода ” Мета роботи: ознайомитись з особливостями пуску і роботи системи електропривода з синхронним двигуном. Програма роботи Ознайомитись з даними електричних машин, апаратів і агрегатів установки. Вивчити схему пуску і керування синхронним двигуном. Вибрати розрядний опір, розрахувати максимальну напругу і визначити максимальний струм під час асинхронного пуску. Провести налагодження ТЗ СД: перевірити полярність від’ємного зворотнього зв’язку зняти регулювальну характеристику ТЗ СД Ізб=f(Uзб); встановити струм збудження СД таким, що дорівнює 0,8Ін. Підготувати лабораторну установку до асинхронного пуску і здійснити пуск синхронного двигуна. Зняти механічну характеристику двигуна =f(M). Зняти характеристику залежності моменту випадання з синхронізму двигуна від струму збудження M=f(Ізб), змінюючи струм статора в режимі ручного регулювання. Зняти залежності струму статора двигуна та cos() від струму в обмотці збудження (V-подібні характеристики) для значень моменту: М=0; М=0.5Мн; М=Мн на валу двигуна. Зняти залежність струму обмотки збудження від моменту навантаження Ізб=f(M) при cos()=1. Провести налагодження БРЗДС: перевірити роботу вузла формування імпульсів; перевірити фазування давачів активного струму та напруги живлення синхронного двигуна; зняти характеристику давача активного струму Uас=f(Iа); перевірити роботу регулятора струму збудження. Дослідити роботу блока БРЗСД в автоматичному режимі регулювання, контролюючи струм збудження СД: при штучному пониженні напруги на клемах статора синхронного двигуна Ізб=f(Uст); під час регулювання навантаження Ізб=f(Mнав) зняти характеристику Ізб=f(Mнав). Скласти звіт з проведеної лабораторної роботи. Розрахункові формули P1=Uн1*IН1+0.1*Uн1*IН1=230*5+0.1*230*5 = 1035 Вт P2=Uн2*IН2+0.1*Uн2*IН2=220*10+0.1*220*10 = 1980 Вт P3=Uн3*IН3+0.1*Uн3*IН3=210*15+0.1*210*15 = 2835 Вт PВ=Uн*IН+0.1*Uн*IН M=PВ/( (=(*n/30 n=1500 об/хв Таблиці з експериментальними даними та розрахованими величинами Висновок: Як видно з U-подібних характеристик та залежності Iзб=f(P) із збільшенням потужності на валу синхронного двигуна зростає струм збудження при якому cos(=1. А із збільшенням струму збудження зростає момент випадання з синхронізму, тобто зростає перевантажу-вальна здатність синхронного двигуна.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини